barkod_r1Barkod sistemleri kesinlikle profesyonel firmalar ve uzman teknik personel tarafından kurulması gerekmektedir. Düşük maliyetle geçici kurulan sistemler zamanla daha pahalıya gelecek sorunlarla maliyeti yükselmekten ve pişmanlıktan başka bir işe aramayacaktır.

Piyasada barkod sistemi kurduğunu idda eden bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar bir yılını dahi doldurmadan ortadan kaybolmaktadır. Bunlar sadece bir kaç yere program kurmakla para kazandığını sanan sonra piyasada var olmak için sadece bunların yetmediğini zamanla anlayan bireysel firmalardır.

Barkodlu sistemde aradığınız en önemli şey aslında fiyat değil destek olmalıdır. Destek hizmeti verilmeyen programı bedavaya alsanız dahi bir süre sonra sistem bir çok sorun yaratarak yazılımı çöpe atmaktan başka çare kalmayacaktır. Her şeye yeniden başlamak yeniden ürünleri girmek hem zaman hem de tekrar maliyet yükü getirecektir. Bu tür sıkıntıları göz önünde bulundurarak kurduğumuz Zirve Barkod Sistemleri firmamızla yerinize gelerek ihtiyacını ve hedeflerinizi dinliyor, hem yazılım ,hem donanım hemde market dizayn ve işyeri açılışınızda tam destek vererek sizi profesyonel bir hizmetle büyümenizi sağlıyoruz. İsterseniz yıllık yazılım veya market destek & bakım anlaşması ile düzenli olarak yazılım bakımını yaparak her zaman işinize destek sunmaktayız.

Etiketler: , ,