hakkimizda2Zirve barkod ve bilişim sistemleri 1995 yılında istanbul’da başladığı yolculuğuna bu gün bir çok şehirde 10.000′den fazla kullanıcısıyla devam etmektedir. Zirve barkod sistemleri gerek teknolojisi, gerek servisleriyle sektörde başarı çıtasını her yıl daha yukarı taşıyor. Firmamız istikrarlı bir büyüme grafiği çizen ve bu günün en kıymetli sermayesi bilgiyi ihraç eden, uluslar arası platformlarda Türkiye’nin teknoloki geliştiren bir ülke olarak anılmasın da katkıda bulunuyor.

Teknolojinin sunduğu olanakları müşterilerinin iş verimlerini artırmalarına hizmet edecek biçimde yorumlayan firmamız, her sektör ve ölçekten şirkete çözüm sunuyor. Şirketleri içinde bulunduğumuz bilgi çağının uluslararası standartlardaki gerekliliklerine hazırlayan çözümleri; üretimden finansa, satıştan dağıtıma tüm iş süreçlerinin entegre, hızlı, hatasız, esnek, zaman ve mekandan bağımsız biçimde yönetilebilmesini mümkün kılarken, geleceğe yönelik öngörü yapabilmeyi ve hedef belirlemeyi destekliyor. Verinin bilgiye, bilginin stratejiye, stratejinin başarıya dönüşmesini destekleyen Zirve çözümleri, tüm bu aşamalarda şirketlerin ihtiyaç duyduğu ileri teknolojiye dayalı altyapıyı sağlıyor.

Şirketlerin teknolojinin yol açtığı değişime paralel olarak gelişmesini destekleyen Zirve, iddiasını ortaya koyduğu on binlerce başarılı proje ile tescil ediyor.
Yüzde 100 memnuniyet ilkesiyle hizmet verdiği müşterileri için dünyayı küçültürken işlerini büyütebilecekleri çözümler sunan firmamız, ticari başarısını toplumsal ve çevresel konulardaki duyarlılıklarıyla taçlandırıyor. Yeşil BT, eğitim, ar-ge ve yalın yönetim yaklaşımı gibi alanlarda öncü rol üstlenen firmamız hem eğitim alanında toplumun farklı kesimlerine eşit olanakların sunulması, hem de çevre, tasarruf gibi duyarlılık gerektiren konularda bilincin artırılması adına çeşitli sivil toplum örgütleriyle iş birlikleri bulunuyor.