verifoneVeriFone’nun yeni piyasaya çıkardığı QX700 adlı ürünü;  otomatların yanı sıra otopark makineleri, yakıt pompaları ve bilet makineleri gibi tüm self servis ödemeleri için çok yönlü  temassız ödeme imkanı sunuyor.

Güvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri VeriFone, tüketicilerin ihtiyacını karşılayan yepyeni bir NFC (yakın alan iletişimi)  ürününü Türkiye pazarına sundu.

VeriFone’nun yeni piyasaya sunduğu QX700 adlı ürünü; otomatların yanı sıra otopark makineleri, yakıt pompaları ve bilet makineleri gibi tüm self servis ödemeleri için çok yönlü  temassız ödeme imkanı sunuyor.

QX700 adlı ürün,  tüm otomatlar ve kioskların entegrasyon gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak tasarlandı. Ürün, otomatlar, otopark makineleri ve bilet makinelerinden multimedya kiosklarına kadar her türlü kapalı ve açık alan makinesinde kullanılabilme özelliğine sahip.

PayPass, payWave gibi çeşitli ödeme sistemlerini de destekleyen QX700 ürününe, kart veya akıllı telefonlar yaklaştırılarak anında ödeme yapılabiliyor.

Güçlü 32-bit RISC işlemcisi ve gelişmiş yazılım mimarisi ile QX700;  toplu taşıma,  yüklemeli kart ve diğer katma değerli uygulamalar gibi her tür kartla son derece hızlı işlemler sağlıyor.

Etiketler: , , , , ,