Uzun zamandır yurt dışında piyasada olan ve gerçekten profesyonel, profesyonelliğin yanında temiz ve kablo karmaşası olmadan elektrik hattı üzerinden internet yada ağ kurmayı çok basit hale getiren LiveWire teknolojisi Türkiye’de aktif olarak kullanıma sunuldu.

elektrik-hattindan-internet

Teknoloji haberlerinde çok sık görünmeyen fakat hayat kurtarıcı niteliğinde olan bu sistem sayesinde işletmenizde yada evinizde çok basit bir şekilde ağ kurmanız, mevcut ethernet ile çalışan cihazlarınızı birbiri ile haberleştirmeniz çok kolay. Sistem teknolojisi mevcut router üzerinden aldığı sinyali elektrik hattı yordamıyla ev yada iş yerinizdeki diğer prizlere aktarıyor, bu sayede istediğiniz priz üzerinden yine bu cihazları kullanarak internet yada ağ sinyallerini çok stabil bir biçimde alabiliyorsunuz.

Firmamızın uzun süredir kullandığı bu teknoloji sayesinde işletmenizde metrelerce kablo çekme, ilerleyen dönemlerde kablo hasarı yüzünden oluşabilecek ağ bağlantı kopma sorunları gibi sorunları yaşamadan terazi,yazarkasa,bilgisayar,satış terminali gibi cihazları elektrik hattı üzerinden birbirine bağlayarak, hem ileride oluşabilecek sorunları ortadan kaldırıyor hemde 200Mbps hızında veri transferi sağlıyoruz.

LiveWire teknolojisi yalnızca kablolu olarak değil, kablosuz olarak’ta hizmet verebiliyor, bu sayede router üzerinden alınan kabloların duvarlar kırılarak metrelerce dolaştırılması, mevcut wifi sinyali alınmak için istenilen bölgelere accesspoint yerleştirme işlemide tarih oluyor. Air Signal teknolojisi sayesinde el terminali üzerinden yapılan ve wifi gerektiren işletmelerde elektrik prizleri üzerinden yine 200Mbps kablosuz routerlar kullanılarak mobil terminallere’de hızlı veri transferi olanağı sunuyor.

Etiketler: , , ,