barkod_r1İşletmenize barkod sistemi kurmak için bir çok alternatif donanım ve yazılım bulunmakta, işletmelerin ihtiyaçlarına göre öncelikle barkodlu satış ve muhasebe otomasyonu entegreli bir yazılıma ( ZirvePOS Enterprise ) ihtiyaç vardır. İşletmenizdeki ürün sayınız az ise barkod okuyucuya dahi ihtiyaç duymadan direkt olarak yazılım üzerinden satış yapabilirsiniz.

İşletmenizdeki ürünlere barkod etiketi basabilmek için barkod yazıcı yada termal fiş yazıcı’da kullanabilirsiniz, ortalama ihtiyaçlara göre işletmelerin ne tür donanımlar kullanabileceği belirtilmiştir, kendinize uygun çözümü aşağıda bulunan tabloya göre belirleyebilirsiniz.

Bakkal – Tekel ve Cep Telefonu Bayileri

ZirvePOS Basic yada ZirvePOS Standard + Lazer Barkod Okuyucu

Market – Milyoncu – Nalbur – Kunduracı – Giyim Mağazası – Kırtasiye vb Orta Ölçekli İşletmeler

ZirvePOS Basic yada ZirvePOS Standard + Lazer Barkod Okuyucu + Termal Fiş Yazıcı

( Termal fiş yazıcı ile raf etiketi basılabilir, aynı zamanda müşterilerinize detaylı satış fişi verebilirsiniz Standart 80mm genişlik )

Genel işletme ihtiyaçlarınıza göre çözüm geliştirilebilir, öncelikle barkod sisteminden ne beklediğinizi, neler yapmasını istediğinizi, daha sonra ise müşterilerinize ne tür kolaylık ve detaylar sağladığını düşünüp bunları baz alarak firmanızda ihtiyaç duyabileceğiniz donanım ve yazılımları kendinizde kolaylıkla seçebilirsiniz, yada firmamızı arayarak profesyonel yazılım ekibimize danışabilir hatta fizibilite çalışması, firmanıza en uygun çözümün bulunabilmesi için randevu talep edebilirsiniz. Fizibilite çalışması firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Üst menüde bulunan “YAZILIMLAR” bölümünden yazılımlarımızın özelliklerine ve özellik sayfalarının en altlarında bulunan ölçüm skalaları ile firmanızda bu yazılımların ne kadar etkili olacağını görebilirsiniz.

Etiketler: , , , ,